RĘCZNIE ROBIONE · SALON · ZA DRZWIAMI

Trójwymiarowa ramka z gałęzi #DIY

SONY DSC

 

Nie wiem czy już wam kiedyś wspominałyśmy, że uwielbiamy światełka i to nie tylko podczas świąt na choince.Latem wykorzystujemy je na balkonach, a w ciągu roku można je wykorzystać np. na gałązkach brzozowych okalanych ramą.  Pogoda nie dopisuje tej jesieni, jest zimno szaro i mokro, dlatego też postanowiłam stworzyć jesienny klimat u siebie w domu. Właściwie rama jest dla mojej siostry, ale tak mi się spodobała, że jeszcze do niej nie dotarła (Justynka nie martw się druga już się tworzy;)). 

Wybrałam do niej gałązki brzozowe zebrane po przycinaniu drzewka, mogą być również inne zebrane podczas spaceru. Najtrudniejszym elementem było stworzenie ramy, tutaj z pomocą przyszedł mi mąż. Wyciął ją ze starej deski i zbił małymi gwoździami. Można użyć tez gotowej ramy np. z ikei. 

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Gałązki oczyściłam szczoteczką

SONY DSC

Pomalowałam białym woskiem do bielenia drewna. Można też je zabejcować w dowolnym kolorze, wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

SONY DSC

Zaczepiłam światełka choinkowe o gałązki i gotowe.

SONY DSC

SONY DSC

Tutaj propozycja w aranżacji jesiennej…

SONY DSC

A&M

8 thoughts on “Trójwymiarowa ramka z gałęzi #DIY

    1. Bardzo nam miło, że stałyśmy się dla Ciebie inspiracją, to budujące i zachęcające do dalszego działania. Przepraszamy, że dopiero teraz odpisujemy, ale miałyśmy drobną przerwę w naszym blogowaniu, teraz już powinnyśmy znów -z nowym rokiem – prężnie ruszyć do dzieła, więc zaglądaj do nas koniecznie, może znów coś Cię zaciekawi:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *