KUCHNIA · OKAZJE · POKÓJ DZIECKA · PRZEDPOKÓJ · RODZINNIE · SALON · ZA DRZWIAMI · ŁAZIENKA

I po świętach…a u Nas wciąż Święta!!!

My jak zwykle nie sztampowo wszędzie na blogach gości Nowy Rok, noworoczne diy’e, a u Nas Święta.

A tak Ķochani; jak wiecie kochamy wspominać, a że dodatkowo kochamy święta…. to po prostu nie mogłyśmy o nich nie napisać. Nasz blog to nie tylko droga komunikacji z Wami, ale też właśnie bazą naszych wspomnień. Tak, owszem, pewnie taki post powinien pojawić się „ciutek” wcześniej, ale wówczas wszyscy byli tak zabiegani- a przynajmniej my byłyśmy😉. Wszyscy mieli tyle spaw, zakupy, sprzątanie, gotowanie. Nie wiele kto myślał o błogim buszowaniu po blogowych stronach, o kontemplowaniu tych wspaniałych zdjęć i wspomnień. Raczej wszyscy myśleli o tym, czy już mają wszystkie prezenty, z czym podać karpia i co kupić Babci na gwiazdkę. A potem jak ubrać się na sylwestra i co podać do jedzenia.

A teraz w tym okresie odpoczynku i zastanowienia się nad nowym rokiem, na spokojne, w zaciszu domowego ogniska, można posiedzieć i popatrzeć, poczytać i powspominać. I my chcemy wam dać te właśnie chwilę relaksu, zawieszenia.

Weźcie kubek gorącej zimowej herbaty do ręki, resztki ciasta ze świątecznych stołów i powspominajcie z nami jakie te nasze domy były cudne przed ” najazdem” gości😊 i szybciutko wkradającą się zwyczajną codziennością.

Miłego oglądania. 

Tak to było pod 7-emką:
A tak było pod 9-tką:

A&M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *