INNE · OKAZJE · OKAZJE · RAZEM · RĘCZNIE ROBIONE · RODZINNIE · ZA DRZWIAMI

Christmas time…

Kochani, tak to prawa, troszkę nas nie było, ale to tylko po to, by efekt naszej pracy był większy i bardziej spektakularny.

 Od jakiegoś czasu, co wieczór „przenosiłyśmy się” do magicznej krainy, pachnącej piernikiem i herbatką z pomarańczą, pełnej gwiazdek, reniferów, szyszek, choinek i innych cudowności. Wszystko po to, by móc właśnie teraz, w tym magicznym, około bożonarodzeniowym czasie podzielić się z Wami naszymi wyrobami. Mamy dla was różne wiankowe, choinkowe, czy bombkowe inspiracje, a jednocześnie zaproszenie na Nietypowy Jarmark Świąteczny na Off Piotrkowska 217. To właśnie tam będziecie mogli  nabyć efekty naszej pracy.

Dzięki uprzejmość  i we współpracy z Ancienforest  możemy się dla Was wystawiać się i dzielić naszą radością z możliwości tworzenia. Zapraszamy serdecznie 8-9 .12.2018 Off Piotrkowska 217, koło kina Charlie w Łodzi. Pokażemy Wam różne cuda i o nich opowiemy, od drobnostek jak nietypowe bombki czy podkładki pod kubki, po wianki, choinki i różne, różniaste wyroby z drewna, deski, łyżeczki, noże itd. Oj będzie magicznie sami zobaczcie zapowiedź – part 1 😊

Ciąg dalszy rzecz jasna nastąpi…

A&M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *