RĘCZNIE ROBIONE · SALON · ZA DRZWIAMI

Metamorfoza małej komódki z Ikei

Znacie to powiedzenie „potrzeba matką wynalazku…”

Uwielbiam nadawać drugie, a nawet trzecie życie starym meblom. Komódka z Ikei wcześniej służyła mojemu synowi jako organizator na biurku, mogliście zobaczyć ją w tym wpisie. Za przyzwoleniem mojego dziecka postanowiłam przerobić ją na organizer do biurka w salonie. Wcześniej na blogu mogliście zobaczyć podobną metamorfozę dużej komody. Mały mebelek miał być wykonany w jej klimacie, tym sposobem z młodzieżowego stylu przeobraził się bardziej retro .

A zrobiłam to tak. 

 Użyłam tej samej farby i gałek meblowych co w dużej komodzie. 

Pomalowałam trzema warstwami farby.

Żeby nie było widać otworu, który był w oryginalnej wersji, odwróciłam szufladki w komodzie tył na przód i pomalowałam je.
Do tak przygotowanych frontów przymocowałam  gałki. Nie miałam wszystkich jednakowych, ale dla mnie nie jest  to problem, że są różne. 😉
i oto gotowa mini wersja dużej komody,  którą mam w salonie.
Tak prezentuje się już na swoim miejscu.

Wielka zmiana niewielkim nakładem pracy. A Wy lubicie takie przeróbki? Dajcie koniecznie znać 🙂 

A&M

 

 

Zapisz

Zapisz

5 thoughts on “Metamorfoza małej komódki z Ikei

  1. Mini komódka bardzo ładna. U mnie czekają na metamorfozę dwie takie. Jeszcze nie wiem jak będą wyglądały, ale coś wymyśle. Mam pytanie. Gdzie można kupić takie gałki, są bardzo ładne?

    1. Dziękuję, gałki kupiłam w tkmax. Podobne widziałam też na stronie regałka.pl. Koniecznie daj znać jak wyszły, pozdrawiam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *