INNE · RĘCZNIE ROBIONE · ZA DRZWIAMI

Zachować lato czyli balkonowa odsłona cz.1…

Jak zwykle inaczej niż wszyscy, chciałybyśmy pokazać Wam nasze propozycje aranżacji balkonów na koniec letniego sezonu. Większość z Was wróciła już z wakacji, a co gorsza pewnie już nawet wróciliście do pracy. A gdyby tak zachować wakacyjne wspomnienia i sprawić, że nawet w domu poczujemy się jak na wakacjach?

Zastanówcie się – czy mimo, że wakacje już za nami, a do drzwi puka jesień jest sens rezygnować z czasu na powietrzu nawet jeśli ma ograniczać się do zacisza balkonu. A może sprawić by stał się nadmorską przystanią albo prowansalskie ogródkiem? Wrzesień przecież też bywa piękny i słoneczny. Warto cieszyć się tymi chwilami w takim otoczeniu w jakim jest nam dobrze. My kochamy morze i wiejskie ostoje, dlatego w tych klimatach postanowiłyśmy zachować nasze balkony. Sami możecie przekonać się jaką ogromną frajdę sprawia możliwość codziennego poranka niemal na nadmorskim mostku, wówczas nawet powietrze wydaje się ostrzejsze😁. Albo jak miło jest spędzać upojne wieczory przy zapachu lawendowych pół i blasku świec, czy popołudnia ze słodkością truskawek w prowansalskim ogrodzie.

Mimo, iż mieszkamy na jednym z łódzkich blokowisk – dzięki naszym magicznym balkonom – u nas lato trwa zdecydowanie dłużej, a szum mew i francuski klimat niemal są na wyciągnięcie reki😁. Spróbujcie tego sami. Stwórzcie sobie wasz ulubiony zakątek, a zdecydowanie nie będziecie żałować :); dłużej zachowajcie wakacyjne uśmiechy. Do dzieła.       

Dziś zapraszamy na aranżację nadmorską, a jutro na w klimacie sielskim…

 

Po zachodzie słońca, przy kieliszku wina, w blasku świec….

A&M

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *