RĘCZNIE ROBIONE

Prezent szyty na miarę, czyli skrzynka na Coca-Colę

Dziś stolarskie wyzwanie dla lubiących majsterkować. Razem z moim mężem Tomkiem (Ancientforest) czasem wolimy sami tworzyć prezenty, niż kupować gotowe w sklepie. Zatem przedstawiamy Wam naszą propozycję prezentu- skrzyneczka skrojona na miarę dla naszego przyjaciela, który jest ogromnym fanem Coca-coli.

Na stronie rustykalneuchwyty.pl zobaczyłam otwieracz z napisem Coca-cola i od razu pomyślałam, że musimy go wykorzystać w prezencie dla Kuby i tak oto powstał pomysł na zrobienie takiego boxa na napoje specjalnie pod wymiar szklanych butelek.

Jeśli macie ochotę zrobić samemu taką skrzyneczkę to zakasajcie rękawy i zabieramy się do pracy.

Będziemy potrzebować:

  • Kilka deseczek drewnianych
  • klej do drewna
  • ściski stolarskie do sklejenia desek
  • ozdobny otwieracz
  • bejca i lakier do drewna
  • wkręty lub ozdobne gwoździe

Tu znajdziecie dokładne wymiary i kształt naszej skrzyneczki pod szklaną butelkę z colą. Jeśli będziecie mieć problem z wycięciem chętnie stworzymy taki box dla Was, a Wy go dowolnie ozdobicie. Drewno jest zabejcowane w kolorze jasnego orzecha.

Na jednej ze ścianek opisaliśmy do kogo należy skrzynka na napoje. My wykorzystaliśmy do tego laser do wypalenia napisu, ale można to zrobić zwykłą farbą.

Następnie sklejamy i skręcamy w całość poszczególne elementy.

Nasz otwieracz, no sami przyznacie, że jest czadowy!

Na sam koniec zabezpieczyliśmy skrzynkę matowym lakierem do drewna. Tak oto prezentuję się gotowa nasza retro skrzyneczka.

Dajcie znać jak poszło i pochwalcie się czy robicie sami prezenty.

A&M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *